O magazynie

Myśląc o naszym magazynie zakładamy że jest to twór zmienny i żywy, do czytania i oglądania – coś na co fajnie jest patrzeć i co fajnie jest czytać.
Nie ma zasady. Nie przyzwyczajajcie się do wyglądu. Być może za jakiś czas dostaniecie do ręki coś zupełnie innego. Myślcie o tym jako o małym eksperymencie. My tak właśnie o tym myślimy.

W tym numerze zamieszczamy relację video i teksty z naszego październikowego brunchu, relację video z grudniowego spotkania „K2 w w pełni” oraz case study prezentowanych na nim projektów dla marki Avon i dla MKiDN. Ponadto kilka tekstów około tematycznych. Mamy nadzieję, że lektura naszego magazynu sprawi Wam przyjemność.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy. Interesuje nas praktycznie każde zagadnienie, które dotyka projektowania i marketingu, a co najważniejsze – nie tylko w Internecie. Mamy parę pomysłów, ale z chęcią zweryfikujemy je przy współpracy z Wami.
Jeśli chcecie nam zaprezentować coś własnego, piszcie na adres magazyn@k2.pl – być może razem pokażemy światu coś ciekawego :)


Redakcja

DRUKUJ