O magazynie

Oto drugi numer naszego magazynu.


I podobnie jak w przypadku numeru pierwszego, zależy nam na tym, aby był to twór żywy, aktualny, do czytania i oglądania – ale nie naiwny. Nie znajdziecie tutaj naszych newsów, nie znajdziecie informacji o imprezie integracyjnej. Obiecujemy za to co jakiś czas konkretną zawartość, nowy wygląd i nowe tematy. Merytorykę, grafikę, układ – coś na co fajnie jest patrzeć i co fajnie jest czytać.
Nie ma zasady. Nie przyzwyczajajcie się do wyglądu. Być może za jakiś czas dostaniecie do ręki coś zupełnie innego. Myślcie o tym jako o małym eksperymencie. My tak właśnie o tym myślimy.

W tym numerze teksty z naszego brunchu, case study naszego showreela, materiały dotyczące dóbr luksusowych oraz parę luźnych uwag około sieciowych. Mamy nadzieję, że lektura naszego magazynu sprawi Wam przyjemność.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy. Interesuje nas praktycznie każde zagadnienie, które dotyka projektowania i marketingu, a co najważniejsze – nie tylko w Internecie. Mamy parę pomysłów, ale z chęcią zweryfikujemy je przy współpracy z Wami.

Jeśli chcecie nam zaprezentować coś własnego, piszcie na adres magazyn@k2.pl – być może razem pokażemy światu coś ciekawego :)


Redakcja

DRUKUJ