O magazynie

Prezentujemy Wam pierwszy numer naszego magazynu.


Zależy nam na tym, aby był to twór żywy, aktualny, do czytania i oglądania – ale nie naiwny. Nie znajdziecie tutaj naszych newsów, nie znajdziecie informacji o imprezie integracyjnej. Obiecujemy za to co jakiś czas konkretną zawartość, nowy wygląd i nowe tematy. Merytorykę, grafikę, układ – coś na co fajnie jest patrzeć i co fajnie jest czytać.
Nie ma zasady. Nie przyzwyczajajcie się do wyglądu. Być może za jakiś czas dostaniecie do ręki coś zupełnie innego. Myślcie o tym jako o małym eksperymencie. My tak właśnie o tym myślimy.


W tym numerze startowo kilka poważnych tekstów o kreacji i marketingu. Mała informacja na temat naszych merytorycznych spotkań i nasz showreel. Mamy nadzieję, że lektura pierwszego numeru naszego magazynu sprawi Wam przyjemność.


Jednocześnie zapraszamy do współpracy. Interesuje nas praktycznie każde zagadnienie, które dotyka projektowania i marketingu, a co najważniejsze – nie tylko w Internecie. Mamy parę pomysłów, ale z chęcią zweryfikujemy je przy współpracy z Wami.
Jeśli chcecie nam zaprezentować coś własnego, piszcie na adres magazyn@k2.pl – być może razem pokażemy światu coś ciekawego :)


Redakcja